Pop Balloons Kids

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.3 MB
  • Version 1.02
  • Dil İngilizce
  • Firma Bubadu
Eğlencesi bol, çocukların severek oynayacakları bu mükemmel oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olmalısınız.

 Çocuklar zamanını pek çoğunu oyun oynayarak geçirir. Bu oyunların çoğu sadece eğlence içindir. Fakat çocukların en iyi öğrenme ve gelişme çağı da 2-6 yaştır. Bu durumu değerlendirmek de tabi ki yetişkinlere düşer. Çocukların hem eğleneceği hem de yeni şeyler öğreneceği oyunlar geliştirilmeli. İşte bu oyun tam da onlara göre. Çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu mükemmel oyun onları hem eğlendirecek hem de gelişimlerine büyük oranda destek olacak. Çünkü bu balon oyunununda çocukların gelişimi için hazırlanmış pek çok bölüm bulunmaktadır. Çocukların eğlenirken öğreneceği bu mükemmel oyun onlara yepyeni özellikler kazandıracak.

 Oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır ve oyun ile öğrenilen bilgiler kolayca unutulmaz. Bu durum göz önüne alındığında geliştirici özelliklere sahip bu oyun çocukların verimli zaman geçirmesini sağlayacak. Balonlarla oynanan bu oyunda çocuklara belli bir süre verilecek ve çocuklar verilen görevleri bu süre içinde tamamlamaya çalışacak. Zaman kavramını da öğrenen çocukların artık dikkatleri de gelişmeye başlayacak.

 Çocuklar için birbirinden faydalı özelliklere sahip olan bu eğitici oyunu siz de hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. İndir butonuna basmanız bu mükemmel oyuna sahip olmanız için yeterli. Siz de hemen indirin.

Pop Balloons Kids indir